Paldiski keskväljak

Paldiski keskväljak on inspireeritud Pakri poolsaarest - väljakul on niitude ala, mereteemalised istutuskonteinerid, mida saab teisaldada, ning seal saab korraldada nii pidulikke lipuheiskamisi kui ka suveüritusi linnarahvale.

Pae park

Ajaloomuuseum

Ülemiste

Kuna koroonaviirusest tingituna on lennujaama liiklus drastiliselt vähenenud avanes mul unikaalne võimalus teha drooniga ülesvõtteid Ülemiste piirkonnas, omades selleks loomulikult Lennuameti luba, kus see tavaolukorras on lihtsalt võimatu, kuna piirkond asub Tallinna Lennujaama lähedal. Tänan siinkohal Olga Petrjaševat, kes minu lennutaotluse rahuldas, kui ka Torni lennujuhti kellega koostöö sujus ladusalt. Lennuaega taotlesin täpselt loojangu hetkeks ning ilm oli nagu tellitud imeline.

Rummu mustrid

Tallinna Vanalinn

Seoses koroonaviirusega on Tallinna vanalinn turistidest tühi. Sellist vaatepilti, kus Viru tänaval pole inimesi on kummaline. Kõikjal tühjus, mis aga ei tähenda et kuidagi kõle oleks, vastupidi vanalinn on avatud kogu oma ilus ja võlus. Kurb aga samas lummav vaatepilt.

Maagiline Lapimaa – Virmalised

Kuigi reisieesmärgiks oli koos sõpradega Lapimaa lumerohkust nautida ning aktiivselt aega veeta suusamäel, siis lootsime ka virmalisi näha. Kuigi juba teise päeva õhtul oli kerget rohelist kuma taevas näha siis suurt vaatemängu see ei pakkunud…

More

Loading more...