Siit ja sealt


Best of Paldiski

Paldiski linnaruum on viimasel ajal palju muutunud tänu Lääne-Harju Valla ettevõtlikele ametnikele. Olen Paldiskit palju jäädvustanud, seega otsustasin jagada teiega pildialbumit, kust võib leida jäädvustusi sellest linnast ning lähiümbrusest, mis on kuidagi silma jäänud.

Paldiski keskväljak

Paldiski keskväljak on inspireeritud Pakri poolsaarest - väljakul on niitude ala, mereteemalised istutuskonteinerid, mida saab teisaldada, ning seal saab korraldada nii pidulikke lipuheiskamisi kui ka suveüritusi linnarahvale.

Pae park

Ajaloomuuseum

Ülemiste

Kuna koroonaviirusest tingituna on lennujaama liiklus drastiliselt vähenenud avanes mul unikaalne võimalus teha drooniga ülesvõtteid Ülemiste piirkonnas, omades selleks loomulikult Lennuameti luba, kus see tavaolukorras on lihtsalt võimatu, kuna piirkond asub Tallinna Lennujaama lähedal. Tänan siinkohal Olga Petrjaševat, kes minu lennutaotluse rahuldas, kui ka Torni lennujuhti kellega koostöö sujus ladusalt. Lennuaega taotlesin täpselt loojangu hetkeks ning ilm oli nagu tellitud imeline.

Tallinna Vanalinn

Seoses koroonaviirusega on Tallinna vanalinn turistidest tühi. Sellist vaatepilti, kus Viru tänaval pole inimesi on kummaline. Kõikjal tühjus, mis aga ei tähenda et kuidagi kõle oleks, vastupidi vanalinn on avatud kogu oma ilus ja võlus. Kurb aga samas lummav vaatepilt.

Rummu mustrid

Lapimaa 2020

Tsokka

lapimaa

Eesti jõulurüüs 2019

Eesti jõulurüüs 2018

Lapimaa 2018

Tartu 2017

London 2016

Tallinn 2016

Lapimaa 2016

Teise nurga alt

Laevad

Tartu

Halo

Aero2014

Nõmme

Pääsküla raba

NIKON 200-500 mm

Nikkor vs Sigma

Igasugust