Marina

Rohkelt lilli, naeru, kallistusi, suurtes kogustes õnnitlusi, komplimente ning kui siia veel lisada ühine tegemise rõõm ja loomingulisus, saate kokku ühe tavapärase slaavi sünnipäeva.

Sünnipäev, mis on aktiivne alates saabumisest kuni lõpuni välja. Eestlastele omast „algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama“ slaavlastel ei eksisteeri. Pidu algab kohe ja sellise entusiasmiga, et võtab silme eest kirjuks. Sisutihe ja vaatemänguline.

Olles küll kutsutud üritust jäädvustama fotograafina, juhtus nii mõnigi kord, et jäin seda vaatemängu ise nautima, unustades, milleks olen kutsutud.  

Märkima peab ka seda, et tagasiside mille ma sain pani mind heas mõttes imestama. Selles ongi kogu emotsioon kokkuvõtvalt mida ma ka peol tajusin. Jagan seda emotsiooni siinkohal ja teen seda originaalkeeles selleks, et mõte jääks alles ja te mõistaks mida ma tundsin. 

 “Bсегда останется в моей памяти! Я очень рада,что в этот день с нами были именно вы!!! Огромное Вам спасибо,за то что смотря на фотографии вспоминается именно эмоции, все самые яркие, сплошные улыбки и хорошее настроение, очень здорово! Позитивные, энергичные и действительно живые фотографии! Нам всё понравилось!!! Ваши фотографии долетели и в Болгарию,и в Белоруссию и все в полном восторге!!!! ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ благодарна за хорошее и приятное воспоминание о празднике благодаря вашей замечательной работе! Арго хочу сказать, что я ни капли не пожалела, что выбрала вас! С вами было очень легко и приятно работать! Вы настоящий профессионал! Хотя нет, даже лучше....)))) Профи, не вкладывают душу, а здесь сразу видно, что с душой работали!!!! Желаем Вам от всей нашей большой семьи успехов в работе, вдохновения, крепкого здоровья, чтобы Ваше желание расти и развиваться никогда не иссякало, спасибо огромнейшее!!!”   

Vajuta pildile et näha suuremalt.


Categories

,